Menu
Your Cart
Tüm kredi kartlarına Taksit İmkanı!

Güneş Paneli

10 WATT LEXRON GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL
Stok Sorunuz
Marka: Lexron
10 WATT GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL10 Watt Güneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir.Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.10 Watt Güneş Paneli, üstün performans ve 25 yıl verim garantili üründür. Satışını yaptığımız tüm ..
474TL
Vergiler Hariç:395TL
CW Enerji 110Wp Flexible(Esnek) Dark Series Güneş Panelleri
Free Stok Sorunuz
Marka: Cw Enerji
CW Enerji 110Wp Flexible(Esnek) Dark Series Güneş PanelleriYapısında yüksek ışık geçirgenliğine sahip ETFE polimer, dayanıklı fiberglass ve yüksek verimli IBC güneş hücresi barındıran CW Enerji Yeni Nesil Esnek Panel, 7 katmanlı gelişmiş laminasyon teknolojisiyle uluslararası kalite standartlar..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
CW Enerji 110Wp Flexible(Esnek) Güneş Paneli
Free Stok Sorunuz
Marka: Cw Enerji
CW Enerji 110Wp Flexible(Esnek) Güneş PaneliCW Enerji’in yeni nesil esnek panel modeli, kaliteli ETFE polimer ve yüksek verimli back contact hücreleri ile üretilmiştir. Bu sayede CW Enerji esnek paneller, standart güneş panellerine kıyasla ultra hafif, ince, yüksek performanslı ve hepsinden önemlisi..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
CW Enerji 170Wp Flexible(Esnek) Dark Series Güneş Panelleri
Free Stok Sorunuz
Marka: Cw Enerji
CW Enerji 170Wp Flexible(Esnek) Dark Series Güneş PanelleriYapısında yüksek ışık geçirgenliğine sahip ETFE polimer, dayanıklı fiberglass ve yüksek verimli IBC güneş hücresi barındıran CW Enerji Yeni Nesil Esnek Panel, 7 katmanlı gelişmiş laminasyon teknolojisiyle uluslararası kalite standartlar..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
CW Enerji 170Wp Flexible(Esnek) Güneş Paneli
Free Stok Sorunuz
Marka: Cw Enerji
CW Enerji 170Wp Flexible(Esnek) Güneş PaneliiiCW Enerji’in yeni nesil esnek panel modeli, kaliteli ETFE polimer ve yüksek verimli back contact hücreleri ile üretilmiştir. Bu sayede CW Enerji esnek paneller, standart güneş panellerine kıyasla ultra hafif, ince, yüksek performanslı ve hepsinden ö..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
CW Enerji 260Wp 52PM BIPV Güneş Paneli
Free Stok Sorunuz
Marka: Cw Enerji
CW Enerji 260Wp 52PM BIPV Güneş PaneliCW Enerji BIPV güneş panelleri on-grid ve off-grid güneş enerji sistemleri cephe uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yeni nesil güneş modülleri güncellenen hücre şekli ve boyutlarıyla birim alanda en yüksek enerji üretimini sağlıyor. PERC teknoloji..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
CW Enerji 325Wp 65PM BIPV Güneş Paneli
Free Stok Sorunuz
Marka: Cw Enerji
CW Enerji 325Wp 65PM BIPV Güneş PaneliCW Enerji BIPV güneş panelleri on-grid ve off-grid güneş enerji sistemleri cephe uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yeni nesil güneş modülleri güncellenen hücre şekli ve boyutlarıyla birim alanda en yüksek enerji üretimini sağlıyor. PERC teknoloji..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
CW Enerji 385Wp 120PM-F M12 TC-MB Güneş Paneli
Free Stok Sorunuz
Marka: Cw Enerji
CW Enerji 385Wp 120PM-F M12 TC-MB Güneş PaneliYüksek Dönüşüm VerimliliğiYüksek Panel Verimliliği Sayesinde, Yüksek Güç Çıkışını Garanti Eder.Kendi Kendini Temizleyen ve Yansımayı Azaltan CamCam Üzerindeki Özel Kaplama Yüzey Tozunu Azaltır.Düşük Işınımda Yüksek VerimlilikSabah ve Bulutlu Hava Koşulla..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
CW Enerji 385Wp 80PM-F M12 HC-MB Güneş Paneli
Free Stok Sorunuz
Marka: Cw Enerji
CW Enerji M12 Half-Cut Multi Busbar Güneş PanelleriYüksek Dönüşüm VerimliliğiYüksek Panel Verimliliği Sayesinde, Yüksek Güç Çıkışını Garanti Eder.Kendi Kendini Temizleyen ve Yansımayı Azaltan CamCam Üzerindeki Özel Kaplama Yüzey Tozunu Azaltır.Düşük Işınımda Yüksek VerimlilikSabah ve Bulutlu Hava Ko..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
CW Enerji 390Wp 120PM-F M12 TC-MB Güneş Paneli
Free Stok Sorunuz
Marka: Cw Enerji
CW Enerji 390Wp 120PM-F M12 TC-MB Güneş PaneliYüksek Dönüşüm VerimliliğiYüksek Panel Verimliliği Sayesinde, Yüksek Güç Çıkışını Garanti Eder.Kendi Kendini Temizleyen ve Yansımayı Azaltan CamCam Üzerindeki Özel Kaplama Yüzey Tozunu Azaltır.Düşük Işınımda Yüksek VerimlilikSabah ve Bulutlu Hava Koşulla..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
CW Enerji 390Wp 78PM BIPV Güneş Paneli
Free Stok Sorunuz
Marka: Cw Enerji
CW Enerji 390Wp 78PM BIPV Güneş PaneliCW Enerji BIPV güneş panelleri on-grid ve off-grid güneş enerji sistemleri cephe uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yeni nesil güneş modülleri güncellenen hücre şekli ve boyutlarıyla birim alanda en yüksek enerji üretimini sağlıyor. PERC teknoloji..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
CW Enerji 390Wp 80PM-F M12 HC-MB Güneş Paneli
Free Stok Sorunuz
Marka: Cw Enerji
CW Enerji M12 Half-Cut Multi Busbar Güneş PanelleriYüksek Dönüşüm VerimliliğiYüksek Panel Verimliliği Sayesinde, Yüksek Güç Çıkışını Garanti Eder.Kendi Kendini Temizleyen ve Yansımayı Azaltan CamCam Üzerindeki Özel Kaplama Yüzey Tozunu Azaltır.Düşük Işınımda Yüksek VerimlilikSabah ve Bulutlu Hava Ko..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 352 (30 Sayfa)

Güneş Paneli Nedir?

güneş paneli paletGüneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir. Dünyadaki en temiz enerji çeşitlerinden biri olan güneş enerji sistemleri için en uygun güneş paneli seçiminde Enerji Depom olarak sizlere sunuyoruz. Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.

Güneş paneli fiyatları yukarıda güncel olarak verilmiştir. Güne panelleri sağlamlığı arttırılmak için ışık geçirgenliği yüksek ve sertleştirilmiş cam üzerine monte edilmiş hücrelerden meydana gelmektedir.

Monokristal Mi? Polikristal Mi?

monokristal ve polikristal hücre

Güneş panelinde kullanılan hücreler en temelde monokristal ve polikristal olmak üzere iki çeşittir. Peki hangi güneş panelini seçmeliyim? Polikristal ve monokristal paneller arasında farkları şöyledir;

Monokristal hücre ile üretilmiş Güneş Paneli, brim alanda daha fazla enerji üretebilmektedir. Homojen yapıdaki bu hücreler en eski teknolojidir ve günümüzdede en verimli hücrelerdir. Fakat bu ürün kalitesi olarak anlaşılmamalıdır. Kısıtlı alanda örneğin 1 m2'de polikristal güneş paneli günümüz şartlarında (2019 yılı için) maksimum 170 watt enerji verebiliyorken monokristal güneş paneli 190 watt verebilir. Özellikle alan sorunu olan karavan, fabrika çatısı gibi yerlerde maksimum gücü elde etmek için tercih sebebi olmaktadır.

Polikiristal hücre ile üretilmiş Güneş Paneli, hücre yapısı olarak farklı kristal parçacıklarının bir araya gelmesiyle üretilmektedir ve monokristal güneş panelleri kadar verimli değillerdir. Polikristal güneş panelleri her ne kadar brim alanda daha az enerji üretebilsede ekonomik olması sebebi ile dünyada en yaygın kullanılan güneş paneli çeşididir. Ayrıca polikristal güneş panelleri farklı açılardan daha fazla ışınım alması ve sıcak havalarda gösterdiği performans ile monokristal panellere göre avantajlı konumdadır.

Güneş Paneli Fiyatları

Güneş paneli fiyatları tüm Dünyada olduğu gibi Ülkemizde de son derece ekonomik hale gelmiştir. Enerjidepom.com sitesinden satın alabileceğiniz güneş enerji panelli fiyatları üstün kalite yüksek performanslı ürünler için geçerlidir. Küresel bazda düşen güneş paneli fiyatları kullanımıda son derece yaygınlaştırmıştır. Her üründe olduğu gibi güneş paneli seçiminde de en ucuz fiyat algısına kapılarak 25 yıl verim beklentisi olan üründe fiyat / kalite dengesini iyi kurmak gerekmektedir. Güneş paneli fiyatı araştırırken A kalite olmasına ve üreticinin verim garantisine dikkat etmek gerekir.

En İyi Güneş Paneli

Firmamız 10 yıllık sektör tecrübesi ve uzman ekibi ile sizler için en doğru ürünü uygun fiyata sunmayı hedef edinmiştir. En iyi güneş paneli için doğru adrestesiniz. Güneş paneli üretim prosesi son derece temiz ortamda ve uygun şartlarda yapılması gerekmektedir. Doğru iklimlendirme ve temizlik sağlanamayan ortamlarda yapılan üretimden çıkacak ürünler uzun vadede problem çıkarmaktadır.

En Kaliteli Güneş Paneli

Güneş paneli kalitesini belirleyen unsurların başında kullanılan hammadde kalitesi ve üretim tesisisinin uygunluğudur. Doğru şartlar sağlandığında satın alacağınız güneş panelleri söz verildiği gibi  25 yıl verim garantisini rahatlıkla karşılamaktadır.

Güneş Paneli Garanti

Enerjidepom.com olarak yurtdışı ve yurtiçinde üretimi gerçekleşen güneş paneli ve yan ürünlerini sizlere en üstün hizmet anlayışı ile sunmaktan onur duyuyoruz. Güneş panelleri için 2 YIL mekanik 25 yıl performans garantisi vermekteyiz.

Ürünlerimiz ve garanti koşullarımız ile ilgili detaylı bilgi için bize 0533 358 88 27 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.