Menu
Your Cart
Tüm kredi kartlarına Taksit İmkanı!

Güneş Paneli

Marka: Lexron
10 WATT GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL10 Watt Güneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir.Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.10 Watt Güneş Paneli, üstün performans ve 25 yıl verim garantili üründür. Satışını yaptığımız tüm..
226TL
Vergiler Hariç:191TL
Marka: Lexron
20 WATT GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL20 Watt Güneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir.Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.20 Watt Güneş Paneli, üstün performans ve 25 yıl verim garantili üründür.Satışını yaptığ..
407TL
Vergiler Hariç:345TL
Marka: Lexron
22 WATT GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL22 Watt Güneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir.Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.22 Watt Güneş Paneli, üstün performans ve 25 yıl verim garantili üründür.Satışını yaptığ..
407TL
Vergiler Hariç:345TL
Marka: Lexron
25 Watt Güneş Paneli Monokristal 25W WpLexron Marka 25W Güneş Paneli25 Watt Güneş Paneli Teknik ÖzellikleriModel : LXR-25WMMarka: LexronHücre Tipi : Monokristal Maksimum Güç : 25 WMaksimum Voltajı : 18VMaksimum Akımı : 1,39AAçık Devre Voltajı Voc : 21,1VKısa Devre Akımı Isc : 1,49AMak..
412TL
Vergiler Hariç:349TL
Marka: Lexron
40 WATT GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL40 Watt Güneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir.Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.40 Watt Güneş Paneli, üstün performans ve 25 yıl verim garantili üründür.Satışını yaptığ..
713TL
Vergiler Hariç:604TL
Marka: Lexron
42 WATT GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL42 Watt Güneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir.Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.42 Watt Güneş Paneli, üstün performans ve 25 yıl verim garantili üründür.Satışını yaptığ..
713TL
Vergiler Hariç:604TL
Marka: Lexron
50 Watt Güneş Paneli Monokristal 50W WpLexron Marka 50W Güneş Paneli50 Watt Güneş Paneli Teknik ÖzellikleriModel : LXR-50WMMarka: LexronHücre Tipi : Monokristal Maksimum Güç : 50 WMaksimum Voltajı : 20.7VMaksimum Akımı : 2,5AAçık Devre Voltajı Voc : 23,8VKısa Devre Akımı Isc : 2,54AMa..
722TL
Vergiler Hariç:612TL
Marka: Lexron
65 WATT GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL65 Watt Güneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir.Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.65 Watt Güneş Paneli, üstün performans ve 25 yıl verim garantili üründür.Satışını yaptığ..
684TL
Vergiler Hariç:580TL
Marka: Lexron
85 WATT GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL85 Watt Güneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir.Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.85 Watt Güneş Paneli, üstün performans ve 25 yıl verim garantili üründür.Satışını yaptığ..
896TL
Vergiler Hariç:759TL
100 WATT GÜNEŞ PANELİ MONO
Çok Satılan
Marka: Lexron
100 Watt Güneş Paneli Monokristal 100W WpLexron Marka 100W Güneş Paneli100 Watt Güneş Paneli Teknik ÖzellikleriModel : LXR-100WMMarka: LexronHücre Tipi : Monokristal Maksimum Güç : 100 WMaksimum Voltajı : 20.7VMaksimum Akımı : 5,05AAçık Devre Voltajı Voc : 23,8VKısa Devre Akımı Isc : ..
1.343TL
Vergiler Hariç:1.138TL
105 WATT GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL
Stokta Yok
Marka: Lexron
105 WATT GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL105 Watt Güneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir.Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.105 Watt Güneş Paneli, üstün performans ve 25 yıl verim garantili üründür.Satışını yap..
1.251TL
Vergiler Hariç:1.060TL
125 WATT GÜNEŞ PANELİ POLY
Çok Satılan
Marka: Lexron
125 WATT GÜNEŞ PANELİ POLYKRİSTAL125 Watt Güneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir.Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.125 Watt Güneş Paneli, üstün performans ve 25 yıl verim garantili üründür.Satışını yap..
1.425TL
Vergiler Hariç:1.208TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)

Güneş Paneli Nedir?

güneş paneli paletGüneş Paneli güneş ışınımından faydalanarak enerji üretir. Dünyadaki en temiz enerji çeşitlerinden biri olan güneş enerji sistemleri için en uygun güneş paneli seçiminde Enerji Depom olarak sizlere sunuyoruz. Güneş Panelleri ile ürettiğimiz enerjiyi akülerde depolayarak gece gündüz kullanım imkanı bulunmaktadır.

Güneş paneli fiyatları yukarıda güncel olarak verilmiştir. Güne panelleri sağlamlığı arttırılmak için ışık geçirgenliği yüksek ve sertleştirilmiş cam üzerine monte edilmiş hücrelerden meydana gelmektedir.

Monokristal Mi? Polikristal Mi?

monokristal ve polikristal hücre

Güneş panelinde kullanılan hücreler en temelde monokristal ve polikristal olmak üzere iki çeşittir. Peki hangi güneş panelini seçmeliyim? Polikristal ve monokristal paneller arasında farkları şöyledir;

Monokristal hücre ile üretilmiş Güneş Paneli, brim alanda daha fazla enerji üretebilmektedir. Homojen yapıdaki bu hücreler en eski teknolojidir ve günümüzdede en verimli hücrelerdir. Fakat bu ürün kalitesi olarak anlaşılmamalıdır. Kısıtlı alanda örneğin 1 m2'de polikristal güneş paneli günümüz şartlarında (2019 yılı için) maksimum 170 watt enerji verebiliyorken monokristal güneş paneli 190 watt verebilir. Özellikle alan sorunu olan karavan, fabrika çatısı gibi yerlerde maksimum gücü elde etmek için tercih sebebi olmaktadır.

Polikiristal hücre ile üretilmiş Güneş Paneli, hücre yapısı olarak farklı kristal parçacıklarının bir araya gelmesiyle üretilmektedir ve monokristal güneş panelleri kadar verimli değillerdir. Polikristal güneş panelleri her ne kadar brim alanda daha az enerji üretebilsede ekonomik olması sebebi ile dünyada en yaygın kullanılan güneş paneli çeşididir. Ayrıca polikristal güneş panelleri farklı açılardan daha fazla ışınım alması ve sıcak havalarda gösterdiği performans ile monokristal panellere göre avantajlı konumdadır.

Güneş Paneli Fiyatları

Güneş paneli fiyatları tüm Dünyada olduğu gibi Ülkemizde de son derece ekonomik hale gelmiştir. Enerjidepom.com sitesinden satın alabileceğiniz güneş enerji panelli fiyatları üstün kalite yüksek performanslı ürünler için geçerlidir. Küresel bazda düşen güneş paneli fiyatları kullanımıda son derece yaygınlaştırmıştır. Her üründe olduğu gibi güneş paneli seçiminde de en ucuz fiyat algısına kapılarak 25 yıl verim beklentisi olan üründe fiyat / kalite dengesini iyi kurmak gerekmektedir. Güneş paneli fiyatı araştırırken A kalite olmasına ve üreticinin verim garantisine dikkat etmek gerekir.

En İyi Güneş Paneli

Firmamız 10 yıllık sektör tecrübesi ve uzman ekibi ile sizler için en doğru ürünü uygun fiyata sunmayı hedef edinmiştir. En iyi güneş paneli için doğru adrestesiniz. Güneş paneli üretim prosesi son derece temiz ortamda ve uygun şartlarda yapılması gerekmektedir. Doğru iklimlendirme ve temizlik sağlanamayan ortamlarda yapılan üretimden çıkacak ürünler uzun vadede problem çıkarmaktadır.

En Kaliteli Güneş Paneli

Güneş paneli kalitesini belirleyen unsurların başında kullanılan hammadde kalitesi ve üretim tesisisinin uygunluğudur. Doğru şartlar sağlandığında satın alacağınız güneş panelleri söz verildiği gibi  25 yıl verim garantisini rahatlıkla karşılamaktadır.

Güneş Paneli Garanti

Enerjidepom.com olarak yurtdışı ve yurtiçinde üretimi gerçekleşen güneş paneli ve yan ürünlerini sizlere en üstün hizmet anlayışı ile sunmaktan onur duyuyoruz. Güneş panelleri için 2 YIL mekanik 25 yıl performans garantisi vermekteyiz.

Ürünlerimiz ve garanti koşullarımız ile ilgili detaylı bilgi için bize 0533 358 88 27 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.