Menu
Your Cart
Tüm kredi kartlarına Taksit İmkanı!

Tam Sinüs İnverter

Marka: Carspa
1000W-12V CARSPA TAM SİNÜS İNVERTERÜstün performansı ile Carspa modifiye sinüs inverterlar ekonomik seri inverterlar arasından en çok tercih edilen modeldir. Tam sinüs inverterlere göre daha düzensiz bir çıkış sağlayan modifiye sinüs inverterlar özellikle motorlu cihazların çalışacağı sistemlerde ku..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Marka: Carspa
1000W-12V CARSPA TAM SİNÜS İNVERTER (UPS)Üstün performansı ile Carspa modifiye sinüs inverterlar ekonomik seri inverterlar arasından en çok tercih edilen modeldir. Tam sinüs inverterlere göre daha düzensiz bir çıkış sağlayan modifiye sinüs inverterlar özellikle motorlu cihazların çalışacağı sistemle..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Marka: Carspa
2000W-12V CARSPA TAM SİNÜS İNVERTER (UPS)Üstün performansı ile Carspa modifiye sinüs inverterlar ekonomik seri inverterlar arasından en çok tercih edilen modeldir. Tam sinüs inverterlere göre daha düzensiz bir çıkış sağlayan modifiye sinüs inverterlar özellikle motorlu cihazların çalışacağı sistemle..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Marka: Carspa
3000W-12V CARSPA TAM SİNÜS İNVERTERÜstün performansı ile Carspa modifiye sinüs inverterlar ekonomik seri inverterlar arasından en çok tercih edilen modeldir. Tam sinüs inverterlere göre daha düzensiz bir çıkış sağlayan modifiye sinüs inverterlar özellikle motorlu cihazların çalışacağı sistemlerde ku..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Marka: Carspa
600W-12V CARSPA TAM SİNÜS İNVERTERÜstün performansı ile Carspa modifiye sinüs inverterlar ekonomik seri inverterlar arasından en çok tercih edilen modeldir. Tam sinüs inverterlere göre daha düzensiz bir çıkış sağlayan modifiye sinüs inverterlar özellikle motorlu cihazların çalışacağı sistemlerde kul..
0TL
Vergiler Hariç:0TL
Abax OBS-1206 600 Watt Tam Sinüs Inverter - 12 Volt
Ön Sipariş
Abax OBS-121,5K 1,5 kW Tam Sinüs Inverter - 12 Volt
Ön Sipariş
Abax OBS-121K 1 kW Tam Sinüs Inverter - 12 Volt
Ön Sipariş
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)

Tam Sinüs İnverter